Vitaj

Chata Zázvor

turistické ubytovanie * apartmány * zážitky
reštaurácia*Skialpiont

Chata Zázvor je chata sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry na začiatku turistickej trasy na Ďumbier v lokalite známej ako Trangoška v nadmorskej výške 1160 m.n.m.

Ubytovanie

Moderné turistické ubytovanie so zázemím a všetkým čo potrebujete pri celoročnej turistike s dôrazom na zimnú sezónu, kedy fungujeme ako skialpoint.

Chata Zázvor

V ponuke žiadnej chaty v Tatrách nemôže chýbať teplá polievka ktorá zahreje a povzbudí každého turistu či denná ponuka teplého jedla. V ponuke su aj ďalšie chutné turistické dobroty z jedálnička. Poskytujeme aj turistické raňajky, pre ubytovaných sú automaticky v cene ubytovania. 

Jedinečná ponuka v lokalite strediska Chopok Juh

Aj vo výške 1160 m.n.m. sa môžete jedinečne dopriaťna pravé hovädzie burgre, trhané burge, vieggie burge alebo burge s grilovyným syrom. a ponúkame aj sezónne ponuky ako jesenné kačacie hor(d)y alebo  jarné horehronské dobroty.

Moderné turistické ubytovanie

V kategórii turistického ubytovania máme cenoco dostupné, jednoduché, účelné a hľavne moderné turistické ubytovanie. Pre nárčnejsieho turstu máme v ponuke aj ubytovanie vyššieho štandardu 

Skvelé jedlo v horách

Sme pod Ďumbierom najvyššiie položená reštaurácia, ktorá poskytuje vzhľadom na lokalitu výšší standard – okrem teplej polievky a jedál dennej ponuky máme sortiment burgrov s kvalitným mäsom či ďalšie sezónne jedlá ktoré potešia aj náročnejšieho turistu.

Skialpoint a zážitky

Chata Závor je východiskovým bodom pre skialpovú turistiky. Posytujeme zázemie a servis v zime pre skialpinistov vrátane požičovne, sušiarne, lavínových kurzov, diskusií debát s autorovými nadšencami a horskými sprievodcami a vodcami vrátane premietania horskej dokumentaristiky. 

Skialpoint & Zážitky

Počas zimnej sezóny sme skiapovým pointom, keďže sme východiskovým bodom pre skialpiniizmus pod Ďumbierom, pričom je možné vyskušat mnoho trás aj pod Chopkom, alebo sa oddať sa lyžovačke v stredisku Chopok Juh – Jasná kedže obe strediská sú prepojené. Vyhodnejšie pobyty so skipasom nakupite priamo u naś

V suteréne máme skialpovú požičovňu s predajom drobných potrieb pre skiapinistov. 

Možnosť využiť pobytove balícky s ochutnávkou skialpinizmu,  lavinové kurzy , zážitkové pobyty s jaskyňou mŕtvych netopierov, pobyty s lanovkami a to všetko na peší dosah z našej chaty Zázvor.

Pre ubytovaných ponúkame vo zvýhodnenej cene vodný svet a saunový svet v kvalitnom welnesse kvalitného hotela. 

Teambuildingy / Oslavy

On this most special of all days, may you be blessed in countless ways – our wedding organisation will help you to make your wedding being beautiful and stress free. With faith and love and lots of hope, and all the things which help you cope!

Our magnificent venue is also very much fit for hosting any kind of  celebrations and events